Lubuskie Wiadomości » Słubice » Traktorem ciągnął dwóch mężczyzn na workach ze słomą. To był kulig. Potem uciekał policji

Traktorem ciągnął dwóch mężczyzn na workach ze słomą. To był… kulig. W dodatku uciekał policji

10 lutego, 2021

Traktorem ciągnął dwóch mężczyzn na workach ze słomą. To był… kulig. W dodatku uciekał policji

Dzielnicowi z Górzycy zatrzymali 23-latka, który traktorem zorganizował kulig ciągnąc dwóch mężczyzn na workach ze słomą. W dodatku traktorem uciekał policji. Teraz grozi mu nawet 5 lat więzienia.

We wtorek, 9 lutego, dzielnicowi z Górzycy zobaczyli traktor, który ciągnął przyczepione na sznurku dwa worki foliowe wypchane słomą. Na workach siedzieli dwaj mężczyźni. To był kulig. 23-letni traktorzysta zignorował znaki policjantów do zatrzymania się i zaczął uciekać.

Kierujący ciągnikiem podczas ucieczki jechał się w sposób stwarzający zagrożenie bezpieczeństwa w na drodze. Po przejechaniu kilkuset metrów ciągnik został zatrzymany przez policjantów.

Nieodpowiedzialny 23-latek świadomie nie zatrzymał się do kontroli. Popełnił przestępstwo, za które grozi u kara do 5 lat więzienia. Sąd w takim przypadku może również orzec zakaz prowadzenia nawet na 15 lat. 23-letni mieszkaniec gminy Górzyca odpowie również za wykroczenia drogowe.

Polecane