Lubuskie Wiadomości » Strzelce Krajeńskie » Policja szuka 15-letniej Zuzanny Smolińskiej. Uciekła z ośrodka wychowawczego

Policja szuka 15-letniej Zuzanny Smolińskiej. Uciekła z ośrodka wychowawczego

15 kwietnia, 2021

Policja szuka 15-letniej Zuzanny Smolińskiej. Uciekła z ośrodka wychowawczego

Policjanci z Nakła nad Notecią poszukują 15-letnią Zuzanną Smolińską. Nastolatka uciekła z młodzieżowego ośrodka wychowawczego.

Zuzanna Smolińska ze Strzelec Krajeńskich przebywała w młodzieżowym ośrodku wychowawczym w miejscowości Samostrzel. W sobotę, 10 kwietnia, około godziny 11.10 uciekła z placówki wychowawczej. Od tego czasu szuka jej policja.

Poszukiwana ma około 160 cm wzrostu, jest szczupła, włosy do ramion, farbowane ciemny blond, oczy szaro-zielone. Znaki szczególne to tatuaż na wewnętrznej stronie nadgarstka oraz blizna na wewnętrznej stronie przedramienia.

W chwili ucieczki z placówki prawdopodobnie ubrana była w jasne spodnie, czarną kurtkę z białym pasem i napisami na rękawie. Może mieć przy sobie czarna małą materiałową torbę.

Wszystkie osoby, które mają wiedzę na temat miejsca przebywania nieletniej policja prosi są o kontakt z najbliższą komendą lub dyżurnym policji w Nakle nad Notecią pod numerem 47 75 29 200 oraz matką nieletniej pod numerem telefonu 603 639 208.

Poszukiwania prowadzą policjanci z nakielskiego wydziału kryminalnego.

Polecane