Lubuskie Wiadomości » Strzelce Krajeńskie » Zabójstwo podczas libacji. Zadał partnerce cios nożem. 57-latka długo umierała

Zabójstwo podczas libacji. Zadał partnerce cios nożem. 57-latka długo umierała

30 marca, 2021

Zabójstwo podczas libacji. Zadał partnerce cios nożem. 57-latka długo umierała

Do zabójstwa doszło w jednym z domów w miejscowości Zwierzyn. 72-ltak podczas libacji chwycił nóż i zdał nim cios swojej 57-letniej partnerce. Ranna kobieta długo umierała. Morderca i cztery inne osoby zostali zatrzymani.

Przed kilkoma dniami w domu trwała libacja. Kilka osób piło alkohol. W pewnym momencie 72-latek chwycił nóż i zadał nim cios swojej 57-letniej partnerce. Ostrzem ugodził ją w klatkę piersiową. Kobieta padła ciężko ranna, a uczestnicy libacji dalej pili alkohol.

Policja została o zdarzeniu powiadomiona po dłuższym czasie. Z nieoficjalnych informacji wynika, że kiedy na miejsce dojechał patrol ciężko ranna 57-latka jeszcze żyła. Niestety cios nożem okazał się śmiertelnym dla kobiety.

Na miejscu strzeleccy policjanci zatrzymali 72-latka. Mężczyzna został już aresztowany tymczasowo na trzy miesiące. Za zabójstwo grozi mu nawet dożywotnie więzienie. Zatrzymane zostały również cztery inne osoby. To uczestnicy libacji. Odpowiedzą za utrudnianie śledztwa i ukrywane przed policją informacji o zabójstwie. Grozi im za to po 5 lat więzienia. Wszyscy zostali tymczasowo aresztowani na miesiąc czasu.

Polecane