Lubuskie Wiadomości » Strzelce Krajeńskie » Zwyrodnialec brutalnie znęcał się nad szczeniakiem i transmitował to na żywo w internecie (ZDJĘCIA)

Zwyrodnialec brutalnie znęcał się nad szczeniakiem i transmitował to na żywo w internecie (ZDJĘCIA)

16 marca, 2021

Zwyrodnialec brutalnie znęcał się nad szczeniakiem i transmitował to na żywo w internecie (ZDJĘCIA)

Sadysta rzucał maleńkim szczeniakiem o podłogę, szarpał i uderzał. Malutki piesek strasznie cierpiał. Fundacja Ludzie Przeciw Myśliwym złożyła zawiadomienie o przestępstwie. Suczka ze szczeniakiem zostały odebrane przez OTOZ Animals z Gorzowa.

Bulwersująca sprawę nagłośniła fundacja Ludzie Przeciw Myśliwym.  Ma to związek z filmikiem w sieci, na którym sadysta potwornie znęca się nad szczeniakiem. Wszystko co robił pokazywał na  żywo w internecie.

OTOZ Animals z Gorzowa interweniowało po tym jak ustalono gdzie doszło do znęcania się nad maleńkim pieskiem. Pomogli policjanci ze Strzelec Krajeńskich. OTOZ z policjantami odebrało suczkę i 2-tygodniowego szczeniak sadyście.

Fundacja Ludzie Przeciw Myśliwym złożyła również zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa. Szczeniaczek wraz z suczką są już bezpieczne.

Sprawa zajmu się policjanci ze Strzelcach Krajeńskich. Prowadzą postępowanie dotyczące znęcania się nad zwierzętami. Sprawcy grozi za to kara do 3 lat więzienia.

Polecane