Lubuskie Wiadomości » Sulechówtitle_li=Zielona Góra » Sprawca usiłowania zabójstwa 23-latki w Bojadłach odnaleziony. Mariusz Z. powiesił się

Sprawca usiłowania zabójstwa 23-latki w Bojadłach odnaleziony. Mariusz Z. powiesił się

28 marca, 2021

Sprawca usiłowania zabójstwa 23-latki w Bojadłach odnaleziony. Mariusz Z. powiesił się

Jak ustalił portal poscigi.pl, ciało Mariusza Z. zostało odnalezione w sobotę, 27 marca, w okolicach Wolsztyna. Mariusz Z. powiesił się.

Do tragicznych wydarzeń doszło w piątek, 19 marca. Mariusz Z. przyjechał do Bojadeł koło Sulechowa (woj. lubuskie) do domu swojej byłej partnerki. Para niedawno rozstała się. Z tym nie mógł się pogodzić Mariusz. Do tego stopnia, że 43-latek rzucił się na byłą partnerkę. Chciał ją zabić. Dusił 23-latkę. Przestał dopiero kiedy padła nieprzytomna lub morderca został spłoszony.

Na miejscu wylądował śmigłowiec lotniczego pogotowia ratunkowego. 23-latka została zabrana do szpitala.

Mariusz Z. wsiadł w swoje białe audi i uciekł z miejsca zdarzenia. Natychmiast ruszyły jego poszukiwania przez policjantów z Sulechowa i Zielonej Góry.

W niedzielę, 21 marca, policja odnalazła porzucone audi Mariusza Z. Zostało zauważone w lesie koło Lubięcina pod Nowa Solą. Po poszukiwanym nie było śladu. W poniedziałek, 22 marca, zielonogórska policja opublikowała zdjęcie Mariusza Z. i oficjalny komunikat o jego poszukiwaniach za usiłowanie zabójstwa.

Jak ustalił portal poscigi.pl. ciało Mariusza Z. zostało odnalezione w sobotę, 27 marca w lesie w okolicach Wolsztyna. Informację potwierdza zielonogórska policja. – Zostało odnalezione ciało mężczyzny poszukiwanego za usiłowanie zabójstwa – mówi dla poscigi.pl podinsp. Małgorzata Stanisławska, rzeczniczka zielonogórskiej policji. Jak ustaliliśmy Mariusz Z. powiesił się.

Z zapisków znaleziony w domu Mariusza wynikało, że poszukiwany mężczyzna może popełnić samobójstwo. Tak też się stało.

Polecane