Lubuskie Wiadomości » Sulęcin » Mężczyźni w czarnym audi zaczepiają dzieci. Namawiają, żeby wsiadły do środka

Mężczyźni w czarnym audi zaczepiają dzieci. Namawiają, żeby wsiadły do środka. Zawiadomiono policję

1 marca, 2021

Mężczyźni w czarnym audi zaczepiają dzieci. Namawiają, żeby wsiadły do środka. Zawiadomiono policję

O sprawie poinformowali mieszkańcy Słońska. Trzech mężczyzn ma jeździć czarnym audi Q5 i zaczepiać dzieci. W poniedziałek zajechali drogę Wiktorii i Kacprowi. Nastolatkowie musieli uciekać. Sprawę zgłoszono policji.

Mieszkańcy Słońska informują o czarnym audi. Jeździ nim trzech mężczyzn. Samochód ma mieć niemieckie tablice rejestracyjne. Do pierwszych zdarzeń doszło w sobotę, 27 lutego. – Mężczyźni w audi namawiają dzieci do tego, żeby wsiadły do auta i pojechały z nimi – mówi nam mieszkańcy Słońska.

Jeden z ojców dzieci, które były zaczepianie przez mężczyzn wsiadł w swoje auto i objechał Słońsk w poszukiwaniu audi.

W poniedziałek Wiktoria i Kacper ze Słońska wybrali się na wycieczkę rowerową. Kiedy jechali ul. Matejki prosto na nich wyjechało czarne audi. W środku być trzech mężczyzn. Samochód miał niemieckie numery rejestracyjne.

Nastolatkowie natychmiast uciekli. O czarnym audi została powiadomiona policja. – Rzeczywiście dostaliśmy zgłoszenie o mężczyznach w samochodzie, którzy zaczepiali osoby nieletnie– mówi dla poscigi.pl st. sierż. Klaudia Biernacka, rzeczniczka sulęcińskiej policji.

W ciągu kilku minut w Słońsku był już patrol policji. Policjanci zaczęli szukać czarnego samochodu. Nie znaleźli go. O zdarzeniu został również poinformowany dzielnicowy.

Polecane