Lubuskie Wiadomości » Wschowa » Policja szuka tych złodziei paliwa. Bezczelnie kradną na stacjach benzynowych

Policja szuka tych złodziei paliwa. Bezczelnie kradną na stacjach benzynowych

26 lutego, 2021

Policja szuka tych złodziei paliwa. Bezczelnie kradną na stacjach benzynowych

Wschowska policja publikuje wizerunki złodziei paliwa. Mężczyźni zatankowali samochody i uciekli nie płacąc. Każda nawet najmniejsza informacja może pomóc policji w ich identyfikacji i zatrzymaniu.

Do pierwszej kradzieży doszło, 26 stycznia, o godzinie 17.03 na stacji paliw w centrum Wschowy. Pod jeden z dystrybutorów podjechał kierowca volkswagena polo o nr rejestracyjnych ZID R666. Kierowca zatankował za kwotę ponad 100 zł, po czym uciekł.

Do drugiego zdarzenia doszło, 6 lutego, o godz. 5.00 na stacji paliw przy drodze krajowej nr 12 w kierunku Głogowa. – Pod jeden z dystrybutorów podjechał volkswagen passat combi ciemnego koloru z uszkodzonym dachem – mówi kom. Maja Piwowarska, rzeczniczka wschowskiej policji. Kierowca zatankował olej napędowy za 200 zł, po czym odjechał nie płacąc.

Mężczyzn zarejestrował monitoring stacji benzynowych. Ktokolwiek rozpoznaje złodziei proszony jest o kontakt z prowadzącą sprawy mł. asp. Magdaleną Krajewską pod nr 47 79 43 230 bądź dyżurnym wschowskiej policji pod nr 47 79 43 211. Policja gwarantuje anonimowość.

Polecane