Lubuskie Wiadomości » Zielona Góra » Czekoladki dla pań w Zielonej Górze od radnych i prezydenta (ZDJĘCIA)

Czekoladki dla pań w Zielonej Górze od radnych i prezydenta

8 marca, 2021

Czekoladki dla pań w Zielonej Górze od radnych i prezydenta

8 marca to dzień, w którym kobiety mają swój dzień. Prezydent Janusz Kubicki wraz z radnymi Zielona Razem: Filipem Gryko, Tomaszem Sroczyńskim i Andrzejem Bocheńskim postanowili umilić paniom ten dzień, wręczając im czekoladki.

– Wszystkiego Najlepszego z okazji Dnia Kobiet, dzisiaj zamiast kwiatka będzie czekoladka – mówił Janusz Kubicki, jak możemy wyczytać na portalu wiadomoscizg.pl. Prezydent miasta wraz z radnymi rozdawali dziś, 8 marca, z okazji dnia kobiet czekoladki napotkanym paniom. Jak się okazało, odmówiła tylko jedna tłumacząc, że jest na diecie.

– Oby każdy następny dzień był taki słodki. Ten drobny upominek rozdaliśmy, pamiętając o zasadach bezpieczeństwa. Nie było konsumpcji czekoladek na miejscu, panie otrzymały ja na wynos, prosto z koszyka. To taki powiew normalności w tej całej pandemii – mówił Filip Gryko, który podkreślił, że w Dzień Kobiet bardzo ważne jest przypomnienie paniom jak ważne są dla facetów.

Andrzej Bocheński dodał również od siebie, że taki mały gest w czasach pandemii jest symboliczny, ale może przynieść nieco uśmiechu.

Całą akcję prezydent podsumował mówiąc, że bez kobiet świat byłby smutny, a także że warto złożyć paniom życzenia i podziękować za to, że są.

Polecane