Lubuskie Wiadomości » Zielona Góra » Kierowca skosił siedem słupków na chodniku w Zielonej Górze i uciekł (ZDJĘCIE CZYTELNIKA)

Kierowca skosił siedem słupków na chodniku w Zielonej Górze i uciekł (ZDJĘCIE CZYTELNIKA)

13 kwietnia, 2021

Kierowca skosił siedem słupków na chodniku w Zielonej Górze i uciekł (ZDJĘCIE CZYTELNIKA)

O zdarzeniu w poniedziałek, 12 kwietnia, poinformował nas czytelnik. Jakiś kierowca skosił słupki na chodniku i odjechał z miejsca zdarzenia.

Kierujący osobówką około godz. 13.40 jechał ul. Sikorskiego przed skrzyżowaniem skrzyżowania z ul. Ogrodową. Kierowca wypadł z drogi i wjechał na chodnik i tam ściął siedem słupków.

Kierujący nie zatrzymał się tylko uciekł z miejsca zdarzenia. Na szczęście nikogo nie było na chodniku, bo wtedy mogłoby dojść do tragedii.

Jak i informuje nas czytelnik, kierowca osobówki może być pijany.

Godz. 14.36 Kierowca, który skosił słupki jechał srebrną toyotą avensis kombi. Świadkowie informują, ze na zdarzenie zareagował kierowca taksówki Evity. – Ma nagranie, które zostanie przekazane policji. Są na nim widoczne numery toyoty – informuje nas czytelnik.

Nagrałeś wideo na trasie, zrobiłeś zdjęcie kolizji lub wypadku? Wyślij je na mail kontakt@poscigi.pl lub przez profil na facebooku poscigi.pl i twórz z nami portal poscigi.pl

Polecane