Lubuskie Wiadomości » Zielona Góra » Licytuj zająca od Janusza Kubickiego. Pieniądze trafią do maleńkiej Ani

Licytuj zająca od Janusza Kubickiego. Pieniądze trafią do maleńkiej Ani

31 marca, 2021

Licytuj zająca od Janusza Kubickiego. Pieniądze trafią do maleńkiej Ani

Jeżeli ktoś chciałby spędzić święta z Prezydenckim zajączkiem to zapraszam to licytacji. Całość kasy dla małej Ani. A dodatkowo … niespodzianka – pisze Prezydent Zielonej Góry Janusz Kubicki – zobacz video!

Kochani zaraz za chwilę za momencie Święta. Spotkamy się w rodzinnym gronie, no może nie jak zawsze bo wirus. Przystaniemy na chwilę, będzie czas na przemyślenia. I … i wiecie co jest w życiu najważniejsze, najcenniejsze, najpiękniejsze? Ano zdrowie – choroba jest tym co niweczy wszystko. Dlatego też chciałbym serdecznie podziękować tym wszystkim, którzy dbają o nasze zdrowie, którzy od roku walczą z COVID. Wielkie wielkie dzięki.

Ale … ale nie tylko COVID jest na świecie, jest jeszcze wiele innych strasznych chorób. Nie ma tygodnia abym nie dostał kilku próśb o to aby wspierać różnego rodzaju akcje. Za każdym takim apelem kryje się jakiś ludzki dramat, wielka tragedia. Ogrom pomocy jaką niosą zwykli ludzie jest przeogromny. Dostałem kartkę od Jurka Owsiaka jest na niej piękne hasło: „Zawsze wygrywamy kiedy razem gramy”. Takie krótkie, a ile treści.

Pamiętajcie jeżeli możecie komuś pomóc to zrobicie to. Jest takie powiedzenie, że dobro wraca i na bank ono do Was wróci.

Zobaczcie jaką walkę toczy mała Ania Orłowska, która cały czas czeka na waszą pomoc, na Wasze kilka złotych. Wiem, że wszyscy jej pomagacie, że każdy ją wspiera ale … ale jeszcze troszeczkę brakuje. Jeżeli ktoś chciałby spędzić święta z Prezydenckim zajączkiem to zapraszam to licytacji. Całość kasy dla małej Ani. A dodatkowo … niespodzianka.

Polecane