Lubuskie Wiadomości » Sulechówtitle_li=Zielona Góra » Odnaleziono audi sprawcy usiłowania zabójstwa 23-latki w Bojadłach. Co z mężczyzną? Policja odmawia informacji (ZDJĘCIA CZYTELNIKA)

Odnaleziono audi sprawcy usiłowania zabójstwa 23-latki w Bojadłach. Co z mężczyzną? Policja odmawia informacji (ZDJĘCIA CZYTELNIKA)

21 marca, 2021

Odnaleziono audi sprawcy usiłowania zabójstwa 23-latki w Bojadłach. Co z mężczyzną? Policja odmawia informacji (ZDJĘCIA CZYTELNIKA)

Jak powiadomili nas czytelnicy, samochód został odnaleziony w lesie w Lubięcinie. I jedynie tą informację potwierdza zielonogórska policja.

Do tragicznych wydarzeń doszło w piątek, 19 marca. – Mężczyzna chciał zabić swoją był partnerkę, ale nie udało mu się i uciekł – mówili nam mieszkańcy Bojadeł.

Do próby zabójstwa miało dojść w jednym z domów. Mężczyzna miał rzucić się na swoją byłą partnerkę i zaczął ją dusić. Chciał zabić. Sprawcy nie udało się zamordować 23-letniej kobiety.

Na miejscu wylądował śmigłowiec lotniczego pogotowia ratunkowego. 23-latka została zabrana do szpitala. Mężczyzna uciekł samochodem z miejsca zdarzenia.

Zielonogórska policja od początku nie podaje żadnych szczegółów. Policja poinformowała jedynie, że „doszło do zdarzenia o charakterze kryminalnym, przy którym pracują policjanci z Zielonej Góry i Sulechowa.”

W niedzielę, 21 marca, policja potwierdziła jedynie odnalezienie audi poszukiwanego mężczyzny. Audi zostało znaleziono w zagajniku koło Lubięcina pod Nowa Solą. – W lesie było auto poszukiwanej osoby – mówi podinsp. Małgorzata Barska, rzeczniczka zielonogórskiej policji.

Zielonogórska policja odmawia jakichkolwiek innych informacji. Nie wiadomo czy mężczyzna jest nadal poszukiwany czy też został już zatrzymany.

Polecane