Lubuskie Wiadomości » Zielona Góra » Ważne! Spotkanie informacyjne z mieszkańcami w sprawie wycinki drzew

26 stycznia, 2021

W związku z wycinką drzew zaatakowanych przez kornika ostrozębnego Urząd Miasta Zielona Góra zaprasza na spotkanie informacyjne. W związki z koniecznością wykonania cięć zrębowych (zręby sanitarne) spowodowanych występowaniem kornika ostrozębnego w bezpośrednim sąsiedztwie Osiedla Kolorowego oraz drogi relacji Chynów-Zawada zapraszamy na spotkanie z zainteresowanymi mieszkańcami celem omówienia sprawy. Spotkanie informacyjne z przedstawicielami Nadleśnictwa odbędzie się…

W związku z wycinką drzew zaatakowanych przez kornika ostrozębnego Urząd Miasta Zielona Góra zaprasza na spotkanie informacyjne.

W związki z koniecznością wykonania cięć zrębowych (zręby sanitarne) spowodowanych występowaniem kornika ostrozębnego w bezpośrednim sąsiedztwie Osiedla Kolorowego oraz drogi relacji Chynów-Zawada zapraszamy na spotkanie z zainteresowanymi mieszkańcami celem omówienia sprawy.

Spotkanie informacyjne z przedstawicielami Nadleśnictwa odbędzie się 29 stycznia br. o godzinie 10:00 na parkingu przy siedzibie Polskiego Związku Łowieckiego, ul. Poznańska 13.

Polecane