Lubuskie Wiadomości » Zielona Góra » Znana restauracja w Zielonej Górze zmienia się i powiększa. Wiemy jak będzie wyglądać (ZDJĘCIA)

Restauracja Casa Mia w Zielonej Górze zmienia się i powiększa. Wiemy jak będzie wyglądać (ZDJĘCIA)

7 lutego, 2021

Restauracja Casa Mia w Zielonej Górze zmienia się i powiększa. Wiemy jak będzie wyglądać (ZDJĘCIA)

W restauracji Casa Mia trwa remont. Lokal będzie znacznie większy. Pojawi się strefa barowa oraz sale na imprezy okolicznościowe. Otwarcie już wkrótce. Mamy zdjęcia nowego lokalu. Co ważne, mimo pandemii w większej restauracji będą nowe miejsca pracy, a nabór już trwa.

Casa Mia to restauracja doskonale znana zielonogórzanom. Oferuje kuchnię włoską, pyszne dania z owoców morza, ale nie tylko. Zjemy tam również świetną włoską pizzę i pasty. Restauracja wkrótce znacznie się powiększy. Rozbudowa już trwa.

Casa Mia dzielnie radzi sobie podczas pandemii koronawirus. – Nikogo nie zwolniliśmy – mówi Marcin Polakiewicz, właściciel Casa Mia. Mało tego, czas zamknięcia lokalu został wykorzystany na jego powiększenie. Restauracja powiększy się aż o 120 proc. Będą dwie nowe duże sale na dole oraz strefa barowa. Na górze znajdą się dwie połączone sale. Będzie to doskonałe miejsce np. do organizowania imprez okolicznościowych.

W Casa Mia w związku z powiększeniem restauracji znajdą się nowe miejsca pracy. Restauracja szuka asystenta, managera restauracji, szefa kuchni, kucharza, kierownika sali, barmana, kelnera oraz pomoc kuchenną. – Jeśli pracowałeś w kebabie a byłeś dobry, mamy także coś dla ciebie – mówi M. Polakiewicz.

Polecane